ERÜ Tanıtım Günleri başladı

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) tarafından 6-13 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek “Tanıtım Günleri” etkinlikleri bugün başladı. Tanıtım Günleri etkinliklerinin ilk gününde aday öğrenci ve aileler yoğun ilgi gösterdi.

ERÜ Tanıtım Günleri başladı
banner3

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)Talas Bulvarı SGK Binası yanında bulunan Erciyes Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen tanıtım günleri etkinliğinin açılışına Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Murat Borlu, Prof. Dr. Recai Kılıç ile Prof. Dr. Mehmet Sıtkı İlkay, Genel Sekreter Murat Yenisu, Senato Üyeleri, Fakülte Dekanları, Genel Sekreter Yardımcıları ile aday öğrenciler ve aileler katıldı.6-13 Ağustos tarihleri arasında, 10.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleştirilen etkinlikte ERÜ tarafından kurulan stantlarda aday öğrenci ve ailelerine eğitim-öğretim, araştırma, kampüs olanakları, laboratuvar altyapısı, öğrenci kulüpleri gibi birçok alan hakkında bilgiler veriliyor.

ERÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Galip Türkaslan, yaptığı açıklamada tüm aday öğrencileri tanıtım günlerine davet etti.Türkaslan, Erciyes Üniversitesi’nin bir öğrencisi olmaktan dolayı gurur duyduklarını belirterek, “Güzel bir kampüs ve kaliteli eğitimi ile her zaman ön planda olan Erciyes Üniversitesi’nin tanıtım günlerine tercih yapacak tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz” dedi.Etkinlik alanında stantları ziyaret eden ERÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış aday öğrenciler ile sohbet ederek, Üniversite hakkında ziyaretçilere bilgiler verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner27

banner28