banner38

Manisa Salihli’de muhtarların talepleri yerinde dinlendi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi, Salihli'ye bağlı Çapaklı, Gökçeköy, Süleymaniye, Payrazdamları ve Adala Mahallelerini ziyaret ederek mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Manisa Salihli’de muhtarların talepleri yerinde dinlendi
banner3

MANİSA (İGFA) - Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı, mahalle muhtarlarını ziyaret ederek görüş ve talepleri yerinde dinlemeye devam ediyor.

Bu kapsamda Muhtarlık İşleri Dairesi Çapaklı Mahalle Muhtarı Mehmet Us, Gökçeköy Mahalle Muhtarı Süleyman Babacan, Süleymaniye Mahalle Muhtarı Rauf Özer, Poyrazdamları Mahalle Muhtarı Harun Yasa ve Adala Mahalle Muhtarı Ayhan Babacan'ı ziyaret etti. Ziyarette Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı ekiplerine Salihli Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Orçun Abalı da eşlik etti.

Daire başkanlığı ekipleri yapılan hizmetler ve taleplerle ilgili mahalle muhtarlarının görüşlerini dinledi. Mahallelerine yapılan çalışmalar nedeniyle memnuniyetlerini ifade eden mahalle muhtarları çalışmalar nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e teşekkür etti. Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, mahalle muhtarlarına Başkan Ergün adına hediye takdiminde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner27

banner28