Kayseri Hacılar'ın 'yıldız'ı parlayacak

Kayseri Hacılar'ın 'yıldız'ı parlayacak
banner3

Okul sporlarında Kayseri il birincisi olan Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri 6-9 Ocak’ta Yozgat’ta düzenlenecek olan Yıldız Erkekler Voleybol Türkiye Grup Mücadelesi öncesinde Kayseri'nin Hacılar Belediye Başkanı Av. Bilal Özdoğan’ı ziyaret etti. Başkan Özdoğan, genç sporcuların her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA) Ziyarette konuşan Tevfik İleri İmam hatip Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni ve Voleybol Milli Takım Alt Yapı Antrenörü Şahin Kabul, 6-9 Ocak tarihlerinde diğer illerin birincisi ile Yozgat’ta düzenlenecek olan Yıldız Erkekler Voleybol Türkiye Grup mücadelesi’ne katılmaya hak kazandıklarını belirterek, vermiş olduğu destekten dolayı Kayseri'nin Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’a teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek genç sporcuların her zaman yanlarında olduğunu belirten Hacılar Belediye Başkanı Av. Bilal Özdoğan, “Takım ruhu her şeyin başında gelir. Bu vesile ile de Kayserimizi temsil etmeniz bizim için gurur verici bir konudur. Spordaki arkadaşlık, dostluk çok önem arz ediyor" dedi.

Açıklamaların ardından Başkan Özdoğan, Okul Müdürü Ömer Tang ve sporcu gençlere günün anısına hediye takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner27

banner28