İstanbul Turizm Platformu'nda İzmit turizmi konuşulacak

İstanbul Turizm Platformu'nda İzmit turizmi konuşulacak
banner3

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, 5 Ocak Çarşamba(bugün) günü İstanbul Turizm Platformu Genel Sekreteri Hüseyin Gazi Coşan ve beraberindeki heyetle İzmit’te geniş kapsamlı bir buluşmada bir araya geliyorİZMİR (İGFA)- İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İstanbul Turizm Platformu’nun Genel Sekreteri Hüseyin Gazi Coşan, Genel Koordinatörü Çetin Gürcün ve 3 uzman bugün İzmit Belediyesi’ne ziyarette bulunacak.  

Programda İzmit’in turizm potansiyeli masaya yatırılırken, konuklara İzmit Belediyesi yetkilileri tarafından İzmit hakkında detaylı sunumlar yapılacak. Platformun büyük tecrübesiyle İzmit’in vizyonu bir araya getirilerek, kentte büyük turizm hamlesi için yeni bir sayfa açılacak. 

İstanbul Turizm Platformu’nun 2 Aralık 2021’de İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BİMTAŞ’a gerçekleştirdiği çalışma ziyareti programında İzmit’in kentsel ve kırsal alanlarında sahip olduğu potansiyel gündeme geldi.  İzmit’in İstanbul’a yakınlığı ve turizm potansiyelinin İstanbul Turizm Master Planı çalışmalarında önemli bir hinterland olarak yer alabileceği değerlendirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner27

banner28