Emniyet kemeri hayat kurtarır

Emniyet kemeri hayat kurtarır
banner3

Tüm Türkiye'de başlatılan emniyet kemeri seferberliği etkinlikleri Niğde'de de gerçekleşti. "Bi Hareketine Bakar Hayat" isimli proje ile sürücüler emniyet kemeri konusunda uyarıldı. Araç sürücülerine emniyet kemeri takmanın önemine değinmek için başlatılan "Bi Hareketine Bakar Hayat" isimli çalışmayla sürücüler uyarıldı.Murat Karakaya (NİĞDE İGFA)- Niğde'de Bor Yolu ve Niğde Kayseri yolu üzerinde bulunan jandarma noktasında yapılan uygulamaya; Niğde Valisi Dr. Yılmaz Şimşek, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde İl Emniyet Müdürü Adnan Özdemir, Niğde İl Jandarma Komutanı Albay Nihat Özkök ve güvenlik güçleri katıldı. 

Trafikte olan araçları durdurup emniyet kemerinin önemine değinen Niğde Valisi Dr. Yılmaz Şimşek; araç sürücülerini güvenli yolculuk noktasında uyardı. Niğde Kayseri yolu Jandarma noktasında oluşturulan "Yaşam Tüneli" adlı kulübede araç sürücü ve yolcularına emniyet kemerinin takılmadığı anlarda yaşanan trafik kazalarının videoları izletildi. 

Niğde Valisi Dr. Yılmaz Şimşek ve Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir yolculara yönelik kemerlerinizi takın uyarısında bulunurlarken, yolculara araç kolonyası, maske ve çocuklar için de boyama kitabı hediye ettiler. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner27

banner28