banner24

Belediyespor'dan atletizmde ulusal başarı

Gemlik Belediyespor Atletizm takımı İstanbul’dan dereceyle döndü.

Belediyespor'dan atletizmde ulusal başarı
banner3

Gemlik Belediyespor Atletizm takımı İstanbul’dan dereceyle döndü.

Gemlik Belediyespor Ataköy Atletizm Salonu'nda gerçekleşen Türkiye Şampiyonası’nda dokuz sporcuyla katılırken çok sayıda başarı elde etti. Türkiye Şampiyonasında; Gemlik Belediyespor’dan Beyza Nur Topçu üç adım atlamada Türkiye  üçüncüsü, Halil Can 60 metre engelde Türkiye beşincisi, 4x200 metre bayrak yarışında Belediyespor Atletizm takımı Türkiye üçüncüsü oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Gemlik Belediyespor Atletizm hocası Burhan Gümüş, İstanbul’daki yarışlardan derecelerle dönmenin mutluluk verici olduğunu ifade etti. Gelecekteki müsabakalar için çalışmalara son hızla devam edeceklerini vurgulayan Gümüş, “Bugün ulusal bir müsabakada sporcumuz Beyzanur Topçu güzel bir dereceyle bronz madalya alırken, Halil Can ise Türkiye beşincisi oldu. Bayrak yarışında ise yine üçüncü olduk. Bundan sonra daha iyi dereceler yapacağımıza eminiz Kulüp Başkanımız Durmuş Uslu ve Belediye Başkanımız Mehmet Uğur Sertaslan’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Gemlik Belediyespor Başkanı Durmuş Uslu ise, antrenör Burhan Gümüş ve Belediyespor Atletizm takımını tebrik ederken, “Ulusal bir müsabakada çok sayıda dereceyle Gemlik’e dönüyoruz. Bu kulübümüz ve ilçemizin için onur verici Belediyespor’un yönetimi olarak her zaman daha iyiyi hedefliyor ve bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu. 

 

 

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2020, 06:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner27

banner28