banner24

TDP Kadın Kolları Genel Başkanı Bursa'ya geldi

Türkiye Değişim Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Canan Ceylan, partisinin Bursa İl Başkanlığı'na sürpriz bir ziyarette bulundu.

TDP Kadın Kolları Genel Başkanı Bursa'ya geldi
banner3

MYK Üyeleri birlikte Türkiye Değişim Partisi İl Başkanlığını ziyaret eden Canan Ceylan, burada kadınlarla bir araya geldi.

Türkiye Değişim Partisi Bursa İl Başkanı Bülent Çelik ve il yönetiminin hazır bulunduğu programda, Gemlik İlçe Başkanı Özcan Yerlikaya'da eşi ve kadın kolları başkanı da katıldı.

Türkiye Değişim Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Canan Ceylan : "Bursa'da bayrağı Bülent başkanımıza teslim ettik. İnşallah bayrağımızı daha iyi yerlerde temsil edecekler. 4 ay gibi bir sürede 65 ilimizde teşkilatlanmamızı tamamladık. Bununla ilgili her ilde 4-5 ilçemizde de teşkilatlanmalarımız devam ediyor. Allah kısmet ederse haziran ayında kurultayımız var. Kurultayın ardından biz de seçime hak kazanmış bir parti olarak yolumuza devam edeceğiz. Siyasetin dilini sevgiyle sürdüceğiz. Trakya'dan Kars'a sevginin hakim olduğu bir siyasi anlayış getireceğiz. Siyasetin dili değişecek, gençlerin geleceği değişecek, kadınların geleceği değişecek, bizimle birlikte bambaşka bir kadın profili olacak, değişim kadınları konuşulacak her yerde. Her kadın kendi ayakları üzerinde duracak." dedi.

"TAŞ PİŞEN KAZANLARDA AŞ PİŞECEK"

Ceylan konuşmasına şu şekilde devam etti: "Biz iktira geldiğimizde 81 ilde aynı anda tarım, üretim ve fabrikalar açılacak, geçmişteki gibi fabrikaların dumanları tütmeye devam edecek. Evlerde şuan taş pişen kazanlarda aş pişecek. Parti olarak kadınların eğitimine çok önem vereceklerini vurguladı. Ceylan, “Bir babayı da, evladı da bir anne yetiştiriyor. Her şey annenin eğitimiyle geçiyor. Annenin eğitimini verebilmek için ciddi bir çaba ve mücadelemiz olacak. Eğer ki bir anne o eğitimi iyi alırsa eşine de, oğluna da, kızına da gelinine de o eğitimi verecektir. O zaman o kadar güzel bir Türkiye çıkacak ki ortaya, Türkiye Değişim Partisi değişim kadınları her kanalda kendini göstermiş olacak" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2021, 16:55

Feyzi SARIKAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner27

banner28