Umut ve Hatice dünya evine girdi

Gemlik'in sevilen isimlerinden, GemlikLife Reklam ve Pazarlama Müdürü, aynı zamanda instagram fenomeni Umut Yiğit ve Hatice Yalçın mutluluğa evet dediler.

Umut ve Hatice dünya evine girdi
banner3

Karacaali Leb-i Derya Garden'da gerçekleşen görkemli düğünde çiftin nikahlarını ise, GemlikLife'da yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Muhtar Firarda isimli programın sunucusu aynı zamanda Karacaali Mahallesi Muhtarı Göksal Noca kıydı.

Kendine has esprili üslubu ile nikah akdini gerçekleştiren Noca, Umut ve Hatice Yiğit çiftine ömür boyu mutluluklar dilerken her zaman yanlarında olacağını dile getirdi.

Düğün törenine Gemlik protokolünün yanı sıra iş ve siyaset dünyasının önemli isimleri ilgi gösterirken, katılımcılar arasında, AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ercan Barutçuoğlu, AK Parti Gemlik İlçe Başkanı Şamil Yiğit, Milliyetçi Hareket Partisi Gemlik İlçe Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz, İyi Parti Gemlik İlçe Başkanı Ertuğrul Yavuz, Gemlik İlçe Emniyet Müdürü Abdülkadir Yüce, Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran, Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Beki, Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sedat Gürle ve belediye meclis üyeleri yer aldı.

Nikah töreni sonrası ilk danslarını eden Hatice ve Umut Yiğit çifti düğüne katılan akraba, arkadaş ve misafirleri ile birlikte gönüllerince eğlendi.

Umut Yiğit düğün sonrasında, "Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan, başta ailem, akrabalarım, arkadaşlarım ve Gemlik protokolüne en içten duygularımla teşekkür ediyorum, bugün burada olamayıp çiçekleri ve mesajları ile bizleri yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum." dedi.

Feyzi SARIKAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner27

banner28