banner24

Ramazan ayı coşkusu GemlikLife'da yaşanacak

Bu yıl Gemlik'te ramazan coşkusu GemlikLife ekranlarında, Gemlik İlçe Müftülüğü işbirliği ile organize edilen "İftara Doğru" isimli canlı yayın programı ile yaşanacak.

Ramazan ayı coşkusu GemlikLife'da yaşanacak
banner3

Ramazan ayı boyunca her gün Gemlik Asım Kocabıyık Camii'nde canlı olarak yayınlanacak "İftara Doğru" programında, birbirinden değerli vaiz ve din insanları Gemlik halkının soracağı soruları yanıtlayacak.

GemlikLife ortaklarından Umut Yiğit'in sunacağı program ramazan ayı boyunca 19.00'da başlayacak ve facebook, twitter, youtube platformlarından izlenebilecek.

Geçtiğimiz ramazan ayında "Mukabele Saati" isimli programla Gemlik halkının takdirini toplayan GemlikLife bu yıl bambaşka bir konseptle Gemlik halkının  karşısında olacak.

Konu ile ilgili Gemlik İlçe Müftüsü Mustafa Akdağ; "GemlikLife'ın yapmak istediği bu program için çok mutlu olduk. Müftülüğümüz olarak biz de elimizden gelen desteği sağlayacağız. Vaizlerimiz ve din görevlilerimiz ile birlikte GemlikLife ekranlarında yayınlanacak olan "İftara Doğru" programında Gemlik halkına hizmet edebilecek olmaktan dolayı gururluyuz." ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2021, 12:40

Feyzi SARIKAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner27

banner28