banner24

Gemlikli Şehidimizin Kızı da Artık Polis

Türk Polis Teşkilatı 176 yaşında. Bu teşkilata gönül verenlerden biri de Gemlikli Şehit Polis Memuru İdris Büyükdönmez. 4 Temmuz 2017 tarihinde görev yaptığı Gemlik Adliyesi önünde şehit edilen Büyükdönmez'in çocukları da babalarının yolunda gidiyor. Şehit polis memuru İdris Büyükdönmez'in kızı Tuğçe Büyükdönmez'de artık bir komiser.

Gemlikli Şehidimizin Kızı da Artık Polis
banner3

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 176. yıl dönümü. Teşkilatta nice kahramanlar görev yapıyor. 24 saat görev başında olan polisler vatan için gözlerini kırpmadan canlarını feda ediyorlar. Bunlardan biri de Gemlikli Şehit Polis Memuru İdris Büyükdönmez.

4 Temmuz 2017 tarihinde görev yaptığı Gemlik Adliyesi önünde şehit edilen Büyükdönmez'in çocukları da babalarının yolunda gidiyor. Şehit polis memuru İdris Büyükdönmez'in kızı Tuğçe Büyükdönmez'de artık bir komiser. Geçtiğimiz hafta mezun olan Tuğçe Büyükdönmez Edirne'de komiser olarak göreve başladı.

Sosyal medya hesabından babası ile birlikte fotoğrafını paylaşan Tuğçe Büyükdönmez; "Sen hep benimlesin attığım adımda, giydiğim üniformada" diyerek hem duygulandırdı, hem de gururlandırdı.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2021, 16:09

Feyzi SARIKAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner27

banner28