banner47

GEMLİK KENT KONSEYİ BAŞKAN ADAYI AHMET ASLAN DELEGELERLE KAHVALTIDA BULUŞTU

ASLAN, "SEÇİMDE PUSULANIZ MAVİ OLSUN" ASLAN “GEMLİK HALKINA HİZMET İÇİN ADAYIM” ASLAN “KENTİN DİNAMİKLERİYLE BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

GEMLİK KENT KONSEYİ BAŞKAN ADAYI AHMET ASLAN DELEGELERLE KAHVALTIDA BULUŞTU
banner3

Gemlik Kent Konseyi olağan seçimli genel kurulu Cumartesi günü saat 14:00’de Cemil Meriç salonunda yapılacak. Gemlik Kent Konseyi Başkan adayı İş insanı Ahmet Arslan ve çalışma arkadaşları sabah kahvaltısında kent konseyi delegelerini ağırladı. Samimi ve güzel bir ortamda geçen kahvaltıda Başkan adayı Ahmet Arslan çalışma arkadaşlarını delegelere ve basın mensuplarına tanıttı. 
      Seçim öncesinde delegelere kent konseyinin işlevlerini anlatan Gemlik Kent Konseyi Başkan Adayı Ahmet Aslan yapılacak projeler ve çalışmalar hakkında bilgiler vererek “Yaptığımız her işte ortak akılla hareket ederek şeffaf ve hesap verilebilir olacağız. Şehrimizin daha yaşanabilir, sürdürülebilir ve katılımcı bir hale gelmesi için hep birlikte çalışmanın zamanı geldiğine inanıyorum. Kent konseylerinin sadece sosyal faaliyetlerin yürütüldüğü yerler olmamalı.       Marmara’nın incisi zeytinin ve TOGG’un başkenti Gemlik ilçemiz, her geçen gün büyüyen ve gelişen bir şehir. Bu gelişim sürecinde, toplumsal katılımın ve birlikte çalışmanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Kent Konseyi, bu anlamda, vatandaşların sesini duyurabileceği, sorunlarını dile getirebileceği ve çözüm yolları üretebileceği önemli bir platformdur. Bu platformda çalışma arkadaşlarımızla birlikte sizlere hizmet edebilmek, kentimizin geleceğine katkı sunabilmek bizler için büyük bir onur olacaktır” dedi. 
Muhtarların,  özel gereksinimli bireylerin, derneklerin, sivil toplum kuruluşlarının, çocukların, gençlerin, yaşlıların, spor kulüplerinin, esnafın ve çiftçilerin sorunlarını, kültür ve sanatın eksik yönlerini bildiklerini ifade eden Başkan Adayı Aslan, “Kentimizin sorunları karşısında çözüm yolları için uzman arkadaşlarımızdan ve kentin dinamiklerinden oluşan çalışma grupları oluşturacağız. Mahalle birlikleri kuracağız. Kent Konseyi bünyesinde bulunan meclislerin daha etkin olabilmeleri için kendi karar mekanizmalarını aktif edeceğiz. Kent Konseyine değer katmış büyüklerimizi bizlere rehberlik etmesi için ayrı bir mecliste toplayacağız. Kent konseyi olarak tespitlerimizi yaptıktan sonra bunları Gemlik Belediyemize bir rapor halinde sunacağız. Kent konseyinde ortak akılla alacağımız kararları Belediye Başkanımız ve Meclis Üyelerimizle birlikte çözeceğiz. Seçimde pusulanız mavi olsun” şeklinde konuştu.

burak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner27

banner23

banner28