banner38

Başkan duyarlı çocukları ödüllendirdi

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, geçtiğimiz hafta pandemiden olumsuz etkilenen Gemlik esnafının faturalarını ödeyenilmek için başlatılan "Faturan Bizde" kampanyasına kumbaraları ve biriktirdikleri bisiklet paraları ile katkıda bulunan duyarlı çocukları ödüllendirdi.

Başkan duyarlı çocukları ödüllendirdi
banner3

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan’ın öncülüğünde Cumhur ve Millet İttifakı partileri, Sivil Toplum Kuruluşları, Esnaf Odası, yerel basın ile Gemlik’teki yardımseverler iki gün boyunca ortak canlı yayında buluşarak Gemlik esnafının fatura borcu için 700.000 liralık taahhüt toplamıştı.

Düzenlenen canlı yayına Gemlik’ten, Türkiye geneli ve dünyanın dört bir yanından adeta Gemlik esnafına destek yağmıştı. Beş yaşındaki Asya Erdem kumbarasını, 7 yaşındaki Mesut Karataş ve 9 yaşındaki Işıl Yaraş biriktirdiği harçlığını, 11 yaşındaki Kerem Aktay ise bisiklet almak için biriktirdiği miktarı esnafa bağışlamış ve programda duygusal anlar yaşanmasına sebep olmuşlardı. Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan ise bu duyarlı miniklere bisiklet hediye ederek onlara teşekkür etti.

Çocukları birlikte makamında ağırlayan ve ailelerine teşekkür eden Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, “Çok kıymetli bizim için böyle bir sorumluluğun altına girip, bunu fark etmiş olmanız. Bizim için çok kıymetli size küçük bir hediyem var” dedi ve çocuklara hediyelerini armağan etti.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 18:25

Feyzi SARIKAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner27

banner28